KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118119
nr 1611 8119
Edit Gert
(1906-1983), Sverige
Oljemålning, Interiör med handarbetande kvinna. Signerad. Olja på duk, 65x74 cm, yttermått inklusive ram: 81x90 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:31:35
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr